KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13005193
nr 1300 5193
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, kolorerad etsning. Motivet: ca 22x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:38:11
100 kr
400 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)